verze pro tisk

Bio krby vytvořené podomácku

Tuto kategorii tvoří v podstatě venkovní krby, které jsou stavěné a svou velikostí konstrukcí poměrně rozlehlé.

Vyznačují se hlavně tím, že se skládají hned z několika zajímavých součástí, mezi které řadíme třeba různé integrované udírny, pece a jiné doplňky. U krbu lze mít třeba různé odkládací prostory pro položení jak potravin, které chcete ugrilovat, tak i nástrojů, pomocí nichž budete s těmito potravinami manipulovat.

Podomácku vytvořené krby mají své stálé místo

Venkovní krby tohoto charakteru nelze nikterak přenášet, takže většinou zůstávají uvnitř zahradní pergoly a venkovních posezení anebo na terasách. Domácí krby jsou velmi výhodné díky tomu, že vydrží poměrně dlouho. Jestliže si takovýto bytelný domácí zahradní krb postavíte, tak vám většinou bude sloužit celý váš život. Na jeho výstavbu sice bude potřeba poměrně velkého úsilí, ale odměnou vám bude zajímavý krb a jeho okolí. Krb si svépomocí budete moci postavit dle vašich představ. Nebudete rozhodně limitování konkrétním tvarem.

Na domácí krb si volíte svůj materiál

Stejně tak tomu bude i u materiálů . Vybírat si lze z mnoha betonových částí anebo také z klasických cihel. Právě cihlové grily v retro stylu vypadají v podobně uzpůsobené pergole útulně. Jako doplňky lze zvolit různá stará dřevěná kola anebo jiné rustikální motivy.

[Nahoru ↑]