verze pro tisk

Zrekostruované zahradní krby

Dnes již standardní typ krbu je představován menšími zahradními krby, které jsou většinou jakousi skládankou z různých betonových částí. Tyto zahradní krby jsou mobilní a užívat si jejich služeb budete prakticky moci v jakékoli části vaší zahrady. Když se vám jednoduše bude chtít jít s krbem na otevřený prostor pod širou oblohu zdobenou zapadajícím sluncem, tak budete mít možnost.

Velkou výhodou těchto druhů krbů je především jejich jednoduchost. Skládají se pouze z několika částí, jimiž jsou základová deska, podstavec krbu, pracovní deska a prostor ke spalování. Doplněny jsou také krbovou střechou.

Jednoduše poskládané zahradní krby

Zahradní grily tohoto typu si bez větších problémů poskládá i kdejaký laik. Velmi výhodná je především cena, která se pohybuje v mnohem nižších relacích, než tomu bylo u předchozího typu krbů. V mnoha obchodech se zahradním vybavením lze vybrat hned několik typů těchto krbů. Liší se především barvou materiálu , vybavením a v neposledním případě také hmotností.

Zahradní krby bývají také prodávány s pevným příslušenstvím. Nejčastěji jsou mezi příslušenství zařazeny různé odkládací plochy na grilované speciality a také na nástroje ke grilování. Obchody také nabízejí bonusy v podobě věcí ke grilování, které nejsou pevnou součástí grilu.

[Nahoru ↑]